MesafeMatik Klasik sosyal mesafe, social distance, aura, awareness

2003’ten beri

Hayatı kolaylaştıran

teknolojik ürünler…

MesafeMatik, 2003 yılından beri profesyonel iş yaşamında pek çok özel çözüm ve proje geliştirmiş Altis Teknoloji ekibinin son ürünüdür. Onlarca kurumsal şirkete proje geliştirmiş ekip, tecrübesiyle MesafeMatik’i yarattı. Sosyal mesafeyi korumamız için geliştirilen MesafeMatik ile zor günleri güvenli şekilde atlatabileceğiz.

Amacımız sağlığımızı riske atmayacak şekilde günlük hayatımıza devam etmek. MesafeMatik bunun için geliştirildi; sosyal hayatı daha güvenli bir şekilde yaşamak ve sevdiklerimizi korumak…

MesafeMatik’i geliştiren ekip olarak şunu çok iyi biliyoruz; bizler her şeye rağmen hayata devam etmek zorundayız. Bunu yaparken ne kadar dikkatli olsak da, bazen sosyal mesafeyi unuttuğumuz anlar oluyor.

Altis Teknoloji olarak teknolojik ürünler geliştirmek en büyük tutkumuz. Bu zor günlerde sevdiklerimize sosyal mesafeyi hatırlatacak bu ürünle tek bir kişinin hayatına dokunabilirsek ne mutlu bize…

MesafeMatik Logo, Akıllı Sosyal Mesafe Cihazı, sosyal mesafe, social distance, aura, awareness

Felsefemiz

Kolay, basit, hızlı ama etkili olmalı. Bizler hemen çalıştırılabilen, kolay kullanılabilen, etkin ve belki de eğlenceli ürünler geliştiriyoruz ve herkesin bunu en uygun fiyatla hak ettiğini düşünüyoruz.

Yetkinliklerimiz

Bu başlangıç. Ekibimiz pek çok akıllı cihaz üzerinde çalışıyor. Hayatınıza dokunan onlarca yeni ürünle karşınızda olacağız. Sosyal hayatınızı daha güvenli hale getirecek ve eğlendirecek pek çok ürün yakında!